Під АП вимагають ветувати закон про електронне декларування

Йдеться про законопроект №3755

Під стінами Адміністрації Президента України зібралися громадські активісти, які вимагають від Петра Порошенка накласти вето на скандальний закон про електронне декларування. Про це повідомляє "Укрінформ".

Зазначається, що активісти показують театралізовану виставу про махінації із зазначеним законом. До учасників мітингу приєднався народний депутат, голова Антикорупційного комітету Єгор Соболєв.

До активістів вийшов заступник глави АПУ Олександр Данилюк і повідомив про те, як відбувається доопрацювання законопроекту.

"Зараз опрацьовуються зміни до законопроекту. Це робиться з Єврокомісією, з МВФ. Там досить серйозні експерти. Також залучаються експерти з РПР (Реанімаційний пакет реформ – 5.ua). Я хочу сказати, що ваші пропозиції також будуть враховані, але це не означає, що вони автоматично зарахуються за вашими вимогами", - сказав Данилюк.

Нагадаємо, напередодні в АПУ зазначили, що стосовно закону про електронне декларування тривають консультації з Європейською комісією з метою напрацювання можливих змін, які Президент готовий внести до парламенту.

Попередній матеріал
З полону визволили трьох українських бійців - Порошенко
Наступний матеріал
Мінфін і НБУ визнали неплатоспроможним державний "Родовід банк"