focus.ua

Петиція Президенту з вимогою призначити Саакашвілі прем'єром набрала необхідні 25 тисяч підписів

  Електронна петиція Президенту України Петру Порошенку з вимогою про призначення глави Одеської обласної державної адміністрації Міхеіла Саакашвілі прем'єр-міністром України набрала необхідні для розгляду 25 тисяч підписів.

  Петиція розміщена на офіційному сайті Президента України, ініціатором неї був Віталій Бігун. Петиція №22/001606-еп була подана 1 вересня 2015 року, цього ж дня і розпочався збір підписів.

  "Вимога призначити М.Саакашвілі прем'єр-міністром України. Хай людина проведе нарешті в Україні реформи. Досить терпіти корупцію і затягування реформ", - йдеться в тексті звернення.

  Як повідомляє "Інтерфакс-Україна", відповідно до закону про електронні петиції, така петиція, адресована Президенту, парламенту або уряду, повинна набрати на свою підтримку не менше 25 тис. підписів громадян протягом не більше трьох місяців з дня оприлюднення петиції.

  Відповідно до закону, в разі якщо петиція зібрала необхідну кількість голосів, розгляд такої петиції здійснюється протягом 10 робочих днів з дня опублікування інформації про початок її розгляду.

  У разі якщо електронна петиція у встановлений строк не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку, вона розглядається як звернення громадян відповідно до закону України "Про звернення громадян".

  Розділ петицій на сайті Президента почав працювати наприкінці серпня.

  Попередній матеріал
  ДФС планує перетворити половину інспекцій на центри обслуговування платників податків
  Наступний матеріал
  На Луганському напрямку диверсанти намагалися прорвати оборону сил АТО – штаб
  Loading...