5 канал

Петренко: частина керівників на місцях саботують реформу і не хочуть боротися з бюрократією

Майже 90% райдержадміністрацій на сьогодні не підключилися до автоматизованого Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

Про це в ефірі "5 каналу" в програмі "Погляд" заявив міністр юстиції України Павло Петренко. "Станом на сьогодні ми провели аналіз, і ми цю інформацію оприлюднимо, тому що є відповідне доручення уряду і прем'єр-міністра, про те, що фактично 90% райдержадміністрацій і місцевих органів влади не підключаються до реєстру", - сказав він.

За його словами, лише 34 районні державні адміністрації з 486 підключилися до реєстру. "Це означає тільки одне, що місцева влада хоче, щоб залишилася мутна вода. Буде дуже жорстка реакція з боку найвищого керівництва держави. Будемо звільняти", - наголосив Петренко.

Він також додав, що у випадку нереєстрації "Міністерство юстиції розмістить у себе на сайті інтерактивну карту з переліком тих райдержадміністрацій і місцевих органів влади і з прізвищами керівників, які фактично саботують цю реформу на місцевому рівні і не хочуть боротися з бюрократією на місцях".

Повну версію розмови з Павлом Петренком читайте в рубриці Інтерв'ю

Попередній матеріал
У Яценюка відповіли на заяву глави СК РФ: Саме той Бастрикін разом з іншими психопатами засудив Савченко та Сенцова
Наступний матеріал
У соцмережах висміяли заяву голови СК РФ про те, що Яценюк воював у Чечні