strana.in.ua

Перші детективи НАБУ сьогодні приймуть присягу державного службовця

  Президент України Петро Порошенко у вівторок поспілкується з першими детективами НАБУ, які перемогли у відкритому конкурсному відборі на посаду.

  Про це повідомили у Національному антикорупційному бюро України, передає "Інтерфакс-Україна".

  "У вівторок, 15 вересня, об 11:00 перші 25 детективів Національного антикорупційного бюро України приймуть присягу державного службовця. Привітати переможців відкритого конкурсного відбору приїде Петро Порошенко.", - йдеться в повідомленні.

  Після присяги глава держави і директор бюро продовжать спілкування з детективами. Як відомо, конкурс на посаду детектива Національного антикорупційного бюро України було оголошено 5 травня. Конкурс складався з чотирьох етапів тестування: на знання законодавства, загальні здібності (загальні навички), психологічні характеристики (MMPI), після яких кандидати проходили співбесіди з психологами; співбесіди з членами конкурсної комісії.

  Для участі в конкурсі було подано понад 2700 заяв. До етапу співбесід за результатами всіх тестів було допущено 222 кандидати. З них конкурсна комісія відібрала 70 кращих кандидатів.

  Зараз кандидати проходять спеціальну перевірку відповідно до законодавства і перевірку на детекторі брехні, а з 7 вересня для них почалися тренінги з підготовки до старту повноцінного розслідування. Навчають детективів міжнародні та вітчизняні експерти - теоретики і практики.

  Нагадаємо, директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник заявив, що детективи отримуватимуть достатні зарплати для запобігання корупції.

  Попередній матеріал
  Бойовики ведуть хаотичний вогонь з великокаліберних кулеметів на Артемівському напрямку
  Наступний матеріал
  Угорська поліція перекрила кордон, щоб заблокувати біженців