Бочковський 5.ua

Перше судове засідання у справі екс-голови ДСНС Бочковського призначили на 14 грудня

Перше судове засідання у справі екс-голови Держслужби з надзвичайних ситуацій Сергія Бочковського та його заступника Василя Стоєцького призначили на 14 грудня.

Таке рішення напередодні ухвалив Шевченківський райсуд Києва. Захист колишніх посадовців клопотав про повернення застави у понад мільйон гривень, мовляв, прокуратура вчасно не подовжила термін запобіжного заходу. Проте суд це клопотання відхилив.

Сам Бочковський винним себе не визнає і стверджує, що справу проти нього сфабрикували. Нагадаємо, колишніх посадовців затримали під час засідання уряду 25 березня. Сергію Бочковському та його заступнику Василю Стоєцькому інкримінують заподіяння збитків державі на 7 млн грн. У разі доведення провини це до 12 років за ґратами.

"Вказаний запобіжний захід і вказані обов'язки покладені саме у цьому кримінальному провадженні, вони покладені саме на наших обвинувачених. Захист не навів, які на даний час змінилися ризики, які дали б підстави для їх зміни. А я можу сказати, отакі ризики на даний час, які були враховані судом під час обрання - вони збереглися", - зазначив прокурор Олександр Цилюрик. 

"Якщо суд не задовольнить клопотання про повернення грошових коштів, я так само, як і мій колега, заявляю клопотання про зміну запобіжного заходу, яке прошу розглянути в разі відмовлення попереднього", - сказав адвокат Олександр Долобашко.

Як повідомляв 5.ua, у квітні Апеляційний суд Києва відмовив екс-керівнику Державної служби з надзвичайних ситуацій Сергію Бочковському у скасуванні запобіжного заходу у вигляді застави в сумі 1 млн 182 тис. грн. 

Попередній матеріал
Велика Британія завдала перших ударів по позиціях бойовиків у Сирії
Наступний матеріал
Вночі бойовики двічі відкривали вогонь по українських позиціях – штаб АТО
Теги:
Loading...