Тиса_паводок 5.ua

Паводок на Закарпатті: підтоплено 132 домогосподарства, в тому числі 33 приватні житлові будинки

  Станом на 14:00 у гірських районах інтенсивність опадів зменшилася.

  Про це повідомляє прес-служба Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

  "У зв'язку з інтенсивними опадами у вигляді дощу, що пройшли протягом останньої доби в гірських районах Закарпатської області, відбулося зростання рівня води у річках Боржава, Ріка, Тересва, Теребля та Верхня Тиса. В окремих місцях спостерігається вихід води на заплаву річок та підтоплення окремих ділянок автодоріг", - йдеться у повідомленні. На окремих ділянках річок пошкоджено береги та недобудовані протипаводкові споруди.

  Як повідомляється, через захаращення гірських струмків, водовідвідних та придорожніх канав відбулося підтоплення 132 домогосподарств, в тому числі 33 приватних житлових будинків у Міжгірському, Рахівському, Тячівському, Воловецькому, Іршавському районах.

  Відзначається, що наразі організовано постійний моніторинг за гідрологічною обстановкою в басейнах річок, де існує загроза підтоплення населених пунктів. За допомогою місцевих органів влади здійснюється інформування населення про розвиток паводкової ситуації.

  Станом на 14:00 у гірських районах інтенсивність опадів зменшилася. Спостерігається повільне зниження рівнів води у гірських притоках річок Тересва, Теребля Тячівського району та у місті Рахів.

  Раніше повідомлялося про кілька підтоплених житлових будинків.

  Попередній матеріал
  На межі з Кримом спецпризначенці оточили активістів, які намагаються завадити відновленню опор електропередач
  Наступний матеріал
  СБУ затримала митника-хабарника, який сприяв контрабанді бурштину до однієї з країн ЄС (фото)
  Теги:
  Loading...