24daily.net

Патріарх Філарет засудив застосування зброї під час мітингу біля Верховної Ради

  Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет засудив застосування гранати і вогнепальної зброї під час сьогоднішнього мітингу біля стін українського парламенту та висловив співчуття близьким загиблого бійця Національної гвардії Ігоря Дебріна.

  Про це Предстоятель Київського Патріархату заявив у коментарі для прес-центру Київської Патріархії.

  "Церква не вважає за можливе давати категоричні оцінки питанню змін до Конституції, яке сьогодні обговорювалося у Верховній Раді", - сказав Патріарх Філарет. - "Серед наших вірних є і ті, хто підтримують такі зміни, і ті, хто виступають проти них. Так завжди є в демократичному суспільстві, коли на політичні рішення існують різні точки зору. І для того, щоби чути думку більшості народу, а також враховувати позицію меншості, існує парламентська форма демократії. Щоби не насильство і зброя, а парламентське обговорення і рішення визначало закони держави. Але коли сьогодні під час акцій протесту застосовувалася бойова, смертельна зброя, кинули бойову гранату, коли пролилася кров, відбулося вбивство – це не демократія і не захист України, а розпалення громадянської війни", - наголосив  Предстоятель Київського Патріархату.

  Патріарх також закликав політиків не повторювати старих помилок і власними руками не руйнуймо Україну: "В умовах, коли Україна переживає кремлівську агресію, відкриття озброєного "другого фронту" в Києві – це ніж в спину нашої Незалежності та державності. Політичні питання в демократичному суспільстві мають вирішуватися виключно мирним, правовим шляхом".

  Нагадаємо, загиблого від осколкового поранення під час сутички біля Верховної Ради бійця Нацгвардії звали Ігор Дебрін і в НГУ він не прослужив і півроку.

  Попередній матеріал
  Фракції, які підписали коаліційну угоду, погодились на передачу повноважень на місця – Зубко
  Наступний матеріал
  Через санкції проти Кисельова канал RT не отримав зароблені у Великобританії гроші
  Loading...