Вакцина
Вакцина www.likar.info

Парламентський комітет з охорони здоров'я проведе екстрене засідання через поліомієліт на Закарпатті - Богомолець

  Парламентський комітет із питань охорони здоров'я проведе термінове засідання у зв'язку з випадками поліомієліту на Закарпатті.

  Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила радник президента України, народний депутат Ольга Богомолець.

  "На засідання комітету сьогодні запрошена голова [представництва - 5.ua] Всесвітньої організації охорони здоров'я в Україні Доріт Нітцан", – написала Богомолець.

  1 вересня міністр охорони здоров'я України Олександр Квіташвілі на брифінгу повідомив, що в Закарпатській області зафіксували два випадки захворювання дітей на поліомієліт.

  За його словами, одній дитині було чотири роки, другій – 10 місяців. Міністр зазначив, що обидві дитини не були вакциновані.

  У МОЗ заявили, що розповсюдження поліовірусу cVDPV виникло в результаті низького охоплення вакцинацією в країні з 2008 року.

  Повідомляється, що відомство наразі здійснює негайні кроки для убезпечення українців від хвороби: "Ми працюємо з Всесвітньою організацією охорони здоров’я та ЮНІСЕФ в контексті негайного реагування на спалах, аби зупинити розповсюдження вірусу. Такі дії включатимуть масштабні заходи щодо додаткової вакцинації дітей оральною поліовакциною (ОПВ). Вакцина ОПВ найбільш ефективна для того, щоб зупинити розповсюдження вірусу та забезпечити колективний імунітет", - сказав Квіташвілі.

  Як повідомляв 5.ua, кількість вакцини від туберкульозу (БЦЖ) в Україні становить лише 9% від загальної потреби.

  Попередній матеріал
  У Ляшка досить високий рівень цинізму в досягненні своїх цілей – експерт
  Наступний матеріал
  Експерт: Масових настроїв для виходу на "майдани" немає, але деякі політики можуть "осідлати" невдоволення від падіння економіки
  Теги:
  Loading...