YouTube / Fox TV

Опубліковане відео вибуху гранати під Радою

  Серед постраждалих - бійці НГУ київського гарнізону, у тому числі учасники АТО

  Відео вибуху гранати під час заворушень під будівлею Верховної Ради України, опубліковане на каналі Fox TV у хостингу YouTube зараз поширюється у соцмережах. На оприлюднених кадрах зафіксоване падіння за шерегами Національної гвардії низки вибухових пакетів і газових гранат. Один із предметів – вочевидь, бойова граната – вибухає, спричинияючи поранення усім навколо. Також видно, що уламками гранати пробиває вогнегасник у пожежника в районі вибуху.

  Раніше повніший відеозапис подій під Радою, зокрема сутичок і вибуху, опублікувала журналістка Оксана Денисова на своєму каналі в YouTube.

  За офіційними даними НГУ, сьогодні, 31 серпня, під час сутичок під Верховною Радою у ході несення служби по охороні громадського порядку було поранено близько п'яти десятків військовослужбовців Національної гвардії. За даними прес-служби, йдеться про бійців, які проходять службу у військових частинах Київського гарнізону. Серед постраждалих є учасники АТО. Четверо поранених перебувають у важкому стані. Наразі всім надається медична допомога.

  Нагадаємо, про те, що під Верховною Радою в бійців Національної гвардії України кинули бойову гранату повідомив радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.

  Попередній матеріал
  Військово-морські навчання Sea Breeze: над Миколаївщиною підняли прапори країн-учасниць
  Наступний матеріал
  Кабмін денонсував угоду з РФ про кооперацію оборонних підприємств
  Теги:
  Loading...