Twitter / IT Sector Харьков

Опубліковане відео сьогоднішніх заворушень і стрілянини у Харкові

  У центрі міста відбулась масова бійка з перестрілкою та спробою штурму колишнього офісу "Партії регіонів".

  Сьогодні на вулиці Скрипника 4, де був розташований офіс "Партії регіонів (нині належить "Опозиційному блоку"), невідомі в балаклавах загнали близько тридцяти чоловіків в будівлю. Про це повідомляє місцевий сайт 057.ua.

  П'ятдесят активістів з пістолетами, камінням і палицями намагалися штурмувати будівлю, в якій засіли, за інформацією журналістів, прихильники Добкіна.

  Проукраїнські активісти розгромили автобус Merсedes, який був припаркований поруч, після чого відійшли. З будівлі ненадовго вийшли їхні опоненти, які вишикувалися в ряд перед дверима і почали вигукувати свої гасла.

  Правоохоронці стали стінкою між протиборчими сторонами, але коли будівлю почали закидати камінням – міліціонери не перешкоджали. Із заблокованої будівлі було здійснено кілька пострілів з пістолета, також зброю було видно і в активістів у балаклавах. За даними журналістів, від попадання кулі із травматичного пістолета постраждав один з учасників штурму.

  Згодом до активістів підійшла підмога у вигляді двадцяти чоловік. У хід пішли димові шашки.

  На даний момент до офісу прибув спецпідрозділ міліції "Східний корпус" у повному обмундируванні, які, начебто, планують зайти всередину будівлі. Правоохоронці спробували увійти всередину, але їм ніхто не відкрив. Представники спецпідрозділу міліції розосередилися навколо по периметру.

  Як повідомили на сторінці групи "IT Sector Харків", на місці також помічені бійці 15-го батальйону ДУК "ПС", які повідомили про те, що заворушення почалися з вини провокаторів. З боку добровольців постраждалих немає, однак троє ультрас поранені травматичною зброєю. Зараз на місці подій уже працюють експерти.

  Попередній матеріал
  У мережі опублікували мапу пунктів збору пластику на протези для українських бійців
  Наступний матеріал
  У Луцьку стартував набір до патрульної поліції (фото)
  Теги:
  Loading...