Фото прес-служби СБУ

Оприлюднені подробиці "хабарницької системи" полковника СБУ та відео його затримання

Хабарника-офіцера СБУ уперше затримали публічно - під час колегії керівників відомства, та оприлюднили відео. Зловмисник прийшов на засідання через годину після отримання чергової суми грошей.

Про це на брифінгу заявив заступник Генерального прокурора України, головний військовий прокурор Анатолій Матіос.

"Загальна сума траншу, я хочу оголосити, що це було більше на даний момент нами задокументованих, потрібно ще слідчі дії, це більше 5 випадків отриманих хабарів. Останній транш сьогодні, скажу – це частина систематичного вимагання від суміжних співробітників, від правоохоронних органів, зокрема, з боку полковника служби безпеки вимагання грошових коштів від піднаглядних військових формувань. Тобто з прикордонників вимагав кошти за неперешкоджання їм у здійсненні своєї професійної діяльності в районі західного кордону, в тому числі своїх підлеглих", - сказав він.

Фото прес-служби СБУ

Матіос додав, що загальна сума неправомірної вигоди, яку затриманий одержав за весь час своєї "хабарницької системи", є достатньо великою. "Загальну суму я зараз не скажу, оскільки йде документування, вона велика... Сьогодні при ньому виявили 500 доларів", - сказав військовий прокурор.

Фото прес-служби СБУ

Він також додав, "прізвище ми зараз не скажемо, оскільки зараз проходять слідчі дії, які спрямовані на оголошення йому підозри і звернення до суду для обрання йому запобіжного заходу".

Нагадаємо, СБУ затримала полковника Служби безпеки на хабарі.

Попередній матеріал
Порошенко запросив Тоні Ебботта у Дорадчу раду реформ
Наступний матеріал
Жебрівський: Заяви Захарченка і Плотницького - "це гра м'язами Росії"
Теги:
Loading...