Прес-служба Генштабу ЗСУ

Оприлюднене "фантастичне драйвове відео" про українських воїнів до Дня Збройних Сил

  На опублікованих кадрах українські десантники демонструють бойові навики та встановлюють рекорд – формують гігантський тризуб із танків.

  Ролик з’явився сьогодні на сторінках Міністерства оборони та Генерального штабу ЗСУ, а також на каналі в YouTube студії "Falcon", яка здійснила зйомку спільно із "Військовим телебаченням України". Вражаючі кадри були зняті під час масштабних навчань на полігоні "Широкий лан" до Дня Збройних Сил України і опубліковані під назвою-гаслом "Разом переможемо!" На сторінці Міноборони у Facebook кліп прокоментували досить емоційно: "Фантастичне драйвове відео! Лише разом ми здобудемо перемогу!".

  Як зазначають автори зйомки, гігантський державний Герб України склали із бронетехніки – танків та БМП. Його довжина сягнула 75 метрів, а ширина – 47 метрів. Рекорд встановили під час одного з етапів військових навчань, організованих Генеральним штабом Збройних сил України на полігоні "Широкий лан" у Миколаївській області.

  Унікальне досягнення офіційно зафіксували представники "Національного реєстру рекордів України" у номінації "Найбільший тризуб із бронетехніки". Керівник реєстру Лана Вєтрова зазначила, що ініціатива українських воїнів претендує на титул найкращого рекорду 2015 року. А створили гігантський тризуб бійці 25-ї окремої повітрянодесантної бригади, 80-ї окремої десантно-штурмової бригади та 79-ї окремої аеромобільної бригади.

  Не лишились осторонь знаменної дати і українські мотопіхотинці. Власні надихаючі відеоролики створили бійці 93-ї окремої моторизованої бригади. Використані кадри бойової роботи були відзняті бійцями бригади на Донбасі. У першому кліпі пісня виконана самими воїнами та гуртом The Ukrainians, у другому - Національним президенським оркестром.

  Попередній матеріал
  ГПУ хоче продовжити відсторонення суддів, які виносили незаконні рішенння щодо учасників Революції Гідності
  Наступний матеріал
  У південних країнах ЄС російська пропаганда має суттєвий вплив на громадськість - експерт
  Теги:
  Loading...