ООН виділяє понад $2 млн на створення робочих місць для переселенців з Донбасу

Програма розвитку ООН (ПРООН) компенсує витрати на зарплату тим підприємствам, які працевлаштують не менше п'яти переселенців із зони АТО. Таким чином хочуть заохотити створення нових робочих місць.

На це Об'єднані Нації виділяють 2 мільйони доларів. За рахунок цих коштів планують працевлаштувати понад 3 тисячі людей. Подаватися на участь у програмі можуть органи місцевого самоврядування, державні підприємства та бізнес. Станом на сьогодні в Україні зареєстрованих переміщених осіб понад 1,13 мільйона.

ПРООН обіцяє роботодавцям компенсувати заробітну плату та закупівлю обладнання. Умови - працевлаштування на підприємстві не менше п'яти мешканців із Донецької та Луганської областей.

У найближчих планах ПРООН -  запровадити програму з розмінування полів поряд із зоною конфлікту, що також передбачає створення нових робочих місць. До участі у програмі запрошують органи місцевого самоврядування, державні підприємства та бізнес. Віддаватимуть перевагу проектам тих підприємств, які запропонують найбільше довгострокових робочих місць для переселенців.

Юлія Божко, Орест Пона, "5 канал"

Попередній матеріал
Заяву на отримання електронних перепусток в зону АТО можна надіслати по e-mail
Наступний матеріал
У МВС оприлюднили подробиці підриву пасажирського автобуса під Артемівськом (фото)

Переселенці з Донбасу отримають від ООН допомогу в повному обсязі – заступник Генсека організації

Сьогодні до України прибудуть керівники Програми розвитку ООН

Рішення ООН про прибуття миротворців на Донбас можуть ухвалити орієнтовно через півроку - Чалий

Суми отримали гумдопомогу від ООН для переселенців із Донбасу