відкриті джерела

Окрім Києва на карантин можуть закрити школи іще в кількох регіонах

  Окрім столиці, на карантин планують закрити навчальні заклади ще у кількох регіонах.

  Хоча, попри високий рівень захворюваності, епідемії грипу в Україні немає. Про це заявив міністр охорони здоров'я Олександр Квіташвілі.

  Він запевняє, що лікарі ситуацію контролюють: в Україні працює майже 9 тисяч медзакладів, повністю забезпечених ліками і готових до шпиталізації хворих на грип.

  "Чим обумовлена така ситуація на сьогоднішній день, ми зможемо сказати тільки після того, як ми направимо до Лондона всі досліджені зразки і нам проведуть генотипування, і нам покажуть чи є зміни у тому вірусі, який циркулює", - розповіла керівник українського центру контролю та моніторингу захворювань МОЗ Любов Некрасова.

  У свою чергу, в.о. голови Державної санепідемстанції України Святослав Протас повідомив: "Виносяться рішення стосовно обмежуючих заходів у навчальних закладах. На сьогоднішній день такі рішення прийняті по Будинському району Сумської області, по навчальних закладах Вінницької області, по місту Краматорську Донецької області, а також по місту Києву".

  Нагадаємо, раніше у Міністерстві охорони здоров'я повідомили, що загалом в Україні від початку холодів від грипу померло 25 людей. Найбільше жертв у Одеській та Вінницькій областях. 

  Попередній матеріал
  Екіпаж МКС вийшов у відкритий космос
  Наступний матеріал
  Нуланд прибула до Росії для розмови з помічником Путіна про Україну
  Теги:
  Loading...