Одеса_грузини 5.ua

Одесити висловили солідарність з грузинами в річницю російського вторгнення

  Одеські активісти прийшли висловити солідарність із грузинським народом до консульства Грузії.

  Акцію приурочили до сьомої річниці вторгнення військ Російської Федерації до Південної Осетії та Абхазії. Близько 50 активістів прийшли до дипломатичної установи і розгорнули українські та грузинські стяги, а також плакати із написами проти російської агресії.

  Долучилися до акції і грузини, котрі мешкають в Одесі. Напередодні активісти планували також пікетувати посольство Росії. Однак в останній момент від такого задуму відмовилися.

  "Ми там з батьками побудували будинок…те що сталося з Абхазією… Ми там втратили все. Я був в Одесі, а брати говорили тату, що "танки йдуть, треба бігти", він не хотів йти, його просто вивели. Хто не встигав піти, того просто розстрілювали", - згадує представник грузинської діаспори в Одесі Тимур Валер'янов.

  "І українці, і грузини, і європейці по всьому світу пам'ятають акт агресії, і що уряду Грузії не можна загравати з урядом Російської Федерації", - додав активіст Юрій Демидюк.

  Нагадаємо, 6 серпня Надзвичайний і Повноважний посол Грузії в Україні Міхеіл Уклеба під час прес-конференції до річниці російсько-грузинської війни в серпні 2008 року заявив, що за 1,5 року до вторгнення в Грузію Росія почала роздавати в Абхазії і Південні Осетії паспорти РФ, щоб потім "захищати" нових громадян.

  Попередній матеріал
  Під виглядом європейських в РФ показово нищили російські сири – ЗМІ
  Наступний матеріал
  "Донецькі" звучить гордо: у Львові презентували фотопроект "Нас єднає Україна"
  Теги:
  Loading...