Одеському управлінню міліції представили нового керівника – уродженця Донеччини

  Особовому складу нового голову представив начальник обласного управління МВС.

  Начальник ГУ МВС України в області Гіоргі Лорткіпанідзе представив особовому складу міського управління та підпорядкованих йому підрозділів новопризначеного чільника – полковника міліції Олега Макуху. Про це інформує прес-служба Одеського міського управління міліції.

  Як зазначають у повідомленні, Олег Макуха народився у Донецькій області, в міліції – з 1989 року. Тривалий час працював у підрозділах карного розшуку та очолював управління боротьби з груповою злочинністю Департаменту карного розшуку МВС України. До останнього часу працював начальником управління боротьби з організованою злочинністю УМВС України в Миколаївській області.

  Зачитавши наказ міністра про призначення полковника Макухи на посаду начальника Одеського міського управління, Гіоргі Лорткіпанідзе побажав новопризначеному керівникові плідної роботи, взаєморозуміння з колективом та громадськістю. У свою чергу, Олег Макуха подякував присутнім за довіру та запевнив: докладе зусиль, аби особовий склад міліції Одеси належним чином виконував покладені на нього завдання, а професіоналізм підлеглих пообіцяв оцінювати виключно за результатами їхньої роботи.

  Попередній матеріал
  У Києві оголошено штормове попередження
  Наступний матеріал
  Нацбанк виключає повторення в Україні грецького сценарію