цигарки 5.ua

Одеські фіскали виявили понад 1,5 тис блоків контрабандних цигарок

  Співробітники фіскальної служби Одещини вилучили контрабандні тютюнові вироби виробництва Республіки Молдова.

  Співробітники Центрального офісу, здійснюючи оперативні заходи у ході операції "Акциз-2015", виявили факт ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах службовими особами одного із підприємств, яке здійснювало фіктивні експортно-імпортні операції.

  У ході розслідування встановлено, що насправді експорт цигарок даним підприємством не здійснювався. Підприємство імовірно отримувало при цьому необлікований дохід від реалізації цих тютюнових виробів на території України, що призвело до заниження сплати податку на додану вартість у розмірі понад 20 млн грн.

  У результаті проведених обшуків за адресами офісних, складських та житлових приміщень службових осіб даного підприємства виявлено та вилучено оригінали та копії документів, готівка у сумі 47 тис. грн та тютюнові вироби виробництва Республіки Молдова на загальну суму $125,5 тис. Крім того, вилучено фальшиве службове посвідчення працівника СБУ.

  На даний час проводяться слідчі заходи, спрямовані на притягнення винних осіб до кримінальної відповідальності.

  Нагадаємо, 18 липня, правоохоронці затримали в селі Макарьово Закарпатської області рекордну партію контрабандних сигарет вартістю 1,5 млн євро.

  Попередній матеріал
  Порошенко підписав закон про звільнення від призову деяких категорій педагогів і науковців
  Наступний матеріал
  Гройсман: бюджетна децентралізація збільшила доходи місцевих бюджетів на 37%
  Loading...