Одеса_безпека
5.ua

Одеса готується до травневих свят із небаченими заходами безпеки

  Порядок у місті на період із 1-го по 9-те травня охоронятимуть 3,5 тисячі міліціонерів, і не лише з Одеської області, більше тисячі нацгвардійців та бійців самооборони.

  До цього процесу планують залучити і морських піхотинців, які тепер базуються в Одесі. На в'їздах до міста працівники ДАІ вже встановили мобільні блокпости, які перевіряють усі пасажирські  автобуси та підозрілі автомобілі.

  "На випадок ускладнення будь-якої оперативної обстановки чи непередбачуваних ситуацій передбачено резерв з розрахунку стройових підрозділів близька 380 чоловік...Це направлено для того, щоб виявити осіб, які мають наміри дестабілізації обстановки, а також, щоб в Одесу неконтрольовано не потрапляла зброя", - повідомив Володимир Шаблієнко, речник ГУ МВС України в Одеській області.

  Раніше прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк заявив, що напередодні відзначення 70-річчя завершення Другої світової війни на вулиці Києва, Одеси, Харкова та Дніпропетровська будуть виведені посилені патрулі міліції і Нацгвардії України.

  Попередній матеріал
  Олланд: зброя в зоні АТО відводиться, але не вся, а ця норма має виконуватись
  Наступний матеріал
  РФ розпочала військові навчання у Чорному морі

  Київ, Одесу, Харків та Дніпропетровськ напередодні травневих свят будуть посилено патрулювати сили МВС і Нацгвардія - Яценюк

  Яценюк обговорив з силовиками безпеку на травневі свята

  Росія готується до провокацій на травневі свята – Яценюк

  Нацгвардія готується до можливих провокацій на травневі свята: під охорону взяті державні об'єкти