ОБСЄ, медійники України та Росії погодили план міжнародної конференції у Відні

  Міжнародна конференція "Безпека журналістів, свобода слова і плюралізм в часи конфлікту" пройде 15-16 червня у Відні (Австрія).

  Про це повідомляє прес-служба Незалежної медіа-профспілки України. "Дводенна конференція, в який візьмуть участь близько 300 журналістів, дипломатів і медіаекспертів з різних країн Європи, стала одним із результатів серії круглих столів між медійними організаціями України та Росії в офісі представника ОБСЄ з питань свободи слова", - йдеться у повідомленні.

  29 травня представники Національної спілки журналістів України, Незалежної медіа-профспілки України та Спілки журналістів Росії (НСЖУ, НМПУ та СЖР) зустрілися з працівниками офісу представника Організації з безпеки і співробітництва у Європі (ОБСЄ) з питань свободи слова. На зустрічі обговорювалося і узгоджувався план проведення конференції у Відні.

  "Офіс представника ОБСЄ з питань свободи слова Дуні Міятович запрошує до участі у конференції 33 медіапрофесіоналів з України", - наголошується в повідомленні. Директор офісу представника ОБСЄ Андрій Ріхтер розповів представникам ЗМІ України і Росії про детальний план проведення конференції та склад її учасників. Він закликав використати цю можливість для налагодження контактів між журналістами України та Росії.

  Медіаорганізаціям країн-учасниць також погодили спільний захід в рамках конференції "Дві країни - одна професія". Він відбудеться 16 червня і буде присвячений діалогу з питань безпеки між журналістськими організаціями двох країн.

  Попередній матеріал
  Смертельним вірусом у Південній Кореї заразилися вже 15 осіб
  Наступний матеріал
  Терористи відмовились платити шахтарям "Донбасантрациту", 4 тис. працівників будуть звільнені - речник АП

  Закон про небажані НУО обмежує громадянське суспільство і свободу ЗМІ в Росії - представник ЄС

  Рада закликала міжнародні організації засудити порушення Росією прав і свобод кримських татар

  В Україні поліпшилась ситуація із свободою слова – Freedom House

  Рівень свободи слова в Криму гірший, ніж в Сирії та Ірані - Freedom House