np.pl.ua

Обшук виявив підроблений лист до Ігнатенко про незастосування до неї люстрації - МВС

  В ході обшуку, що проводився сьогодні у Міністерстві юстиції та київському управлінні Державної фіскальної служби, правоохоронці виявили та вилучили підроблений лист Мін'юсту, який надавав заступниці начальника ГУ ДФС Києва Ганні Ігнатенко можливість уникнути люстрації.

  Про це повідомляє "Укрінформ" з посиланням на прес-службу МВС.

  Як повідомили у відомстві, кримінальне провадження за фактом підроблення листа Мін'юсту порушено 19 березня за зверненням міністра юстиції Павла Петренка.

  "У ході слідства встановлено, що 13.02.2015 невідомою особою було підроблено лист Міністерства юстиції України № І-2687, адресований заступнику начальника ГУ ДФС Києва Ганні Ігнатенко про те, що відносно неї не застосовуються санкції, передбачені ч.3 ст.1 Закону України "Про очищення влади". При цьому Міністерство юстиції повідомило, що лист № І-2687 від 13.02.2015 Мін'юстом не направлявся, і що до Ганни Ігнатенко повинні бути застосовані санкції, передбачені цим законом", - зазначили у МВС.

  Слідство встановило, що цей лист зареєструвала в якості вхідної пошти в ДФС Києва сама Ігнатенко. Ці дії підпадають під ч.1 ст.358 Кримінального кодексу (Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) України.

  На даний час слідством встановлюється можлива причетність до цього правопорушення посадових осіб Мін'юсту України. Для визначення, ким саме і на якому обладнанні було виготовлено фальшивий лист Мін'юсту, співробітники ГСУ МВС провели низку обшуків у службових кабінетах та за місцем проживання ряду осіб, підозрюваних у можливій співучасті в цьому злочині.

  "Обшуки були проведені у шести посадових осіб ГУ ДФС м. Києва та Мін'юсту України. У ході обшуку у Ганни Ігнатенко слідчі отримали у своє розпорядження оригінал підробленого листа № І-2687 13.02.2015 року", - йдеться у повідомленні.

  На разі тривають слідчі дії.

  Попередній матеріал
  У Львові за два дні знайшлися більше 2000 кандидатів, що хочуть служити в патрульній поліції
  Наступний матеріал
  163 українські фільми претендують на участь в Одеському кінофестивалі
  Теги:

  Обшуки у голови люстраційного департаменту Мін'юсту: хто проти кого бореться?

  Обшук у помешканні глави люстраційного департаменту Мін’юсту тривав більше 2 год, її викликали на допит

  Чільниця люстраційного департаменту Мін'юсту: слідчі не мають дозвільних документів на проведення обшуку

  У МВС назвали причину обшуку в голови люстраційного департаменту Мін'юсту