antivakcina.org

Обережно, поліомієліт: в Україні почалася додаткова імунізація дітей

В Україні розпочалася додаткова імунізація дітей проти поліомієліту. Процес триватиме у три хвилі.

Додаткова вакцинація знадобилася після спалаху поліомієліту на Закарпатті у вересні. Два випадки інфікування підтвердили Всесвітня організація охорони здоров'я та центр з контролю та профілактики захворюваності США. Унаслідок захворювання діти були паралізовані.

За даними Міністерства охорони здоров'я, обидві дитини не були вакциновані від смертельно небезпечної хвороби. Все - через украй низький рівень імунізації в Україні. До прикладу, цього року вакцину від поліомієліту отримали лише 14 відсотків дітей віком до року.

Тепер усім дітям віком від двох місяців до десяти років рекомендовано отримати щеплення проти поліомієліту.

Імунізація здійснюється добровільно, оральною полівакциною французького виробництва. У першому та другому турах, щеплюватимуть дітей віком від двох місяців до шести років, незалежно від того, чи були вони вакциновані раніше. У третьому турі - підключать дітей, віком до десяти років.

"Вакцина розвезена. Усі регіони України, усі заклади охорони здоров'я, полікліники мають вакцину вже сьогодні і активно починають вакцинувати дітей. Закликаємо всіх батьків відповідально поставитися до здоров'я своїх дітей і прийти у поліклініки, які забезпечені вакцинами, які нам надала дитячий фонд ООН ЮНІСЕФ з фінансової підтримки уряду Канади" - повідомив заступник міністра охорони здоров'я Ігор Перегінець.

За перший тур імунізації Мінохорони здоров'я планує вакцинувати майже три мільйони дітей. На другий етап Україні потрібно приблизно сім мільйонів доз полівакцини. Її купівлю, запевняють у МОЗ, найближчими тижнями обіцяють забезпечити Єврокомісія та Американський уряд.

Попередній матеріал
Романов: Оборонне виробництво України зростає на 200-300% щороку
Наступний матеріал
Безсмертний: Тиша на Донбасі - це тактична гра РФ, яка змінюється лише в акцентах
Теги:
Loading...