5 канал

Нинішню держслужбу зайнятості фактично розпустять і реорганізують – Розенко

Сьогодні служба зайнятості активним пошуком роботи для людей не займається, такої служби більше існувати не може. Тому її фактично розпустять і повністю реорганізують.

Про таке в ефірі "5 каналу" заявив міністр соціальної політики України Павло Розенко. 

"Нинішню держслужбу зайнятості ми розпустимо і переформатуємо. Частину коштів на соцстрахування ми готові віддати на аутсорсинг. Ми будемо змінювати концептуально підходи до роботи на ринку праці. Це не будуть державні служби та державні чиновники, це буде мобільна сучасна сервісна служба, яка буде надавати людям послугу, в першу чергу, з працевлаштування", - розповів він.

"Сьогодні служба зайнятості працює як каса – до неї прийшла людина, заплатили йому допомогу по безробіттю, активним пошуком роботи на сьогоднішній день вона не займається. Такої служби більше існувати не може. Ми, фактично, нинішню службу зайнятості, розпустимо і повністю реорганізуємо. Але для того, щоб запустити цей процес, треба зміни до законів України. Закон буде реформаторський і справді прогресивний, він вже напрацьований. Там будуть просто новаторські речі – частину коштів соціального страхування ми готові віддати на аутсорсинг. Тобто, залучати приватні кампанії з працевлаштування, рекрутингові агенства, давати їм кошти, щоби вони працювали з окремими категоріями громадян. Ми порушимо монполію держави на роботу на ринку праці в Україні. Якщо людина не знайде собі робочого місця, ми будемо пропонувати послуги перенавчання", - зазначив міністр.

Нагадаємо, у червні Розенко анонсував, що в Україні з'являться Національні агентства зайнятості, які замінять нинішні центри зайнятості.

Попередній матеріал
Поліція арештувала підозрюваного в організації вибухів у Бангкоку
Наступний матеріал
В Туреччині призначено тимчасовий уряд
Теги:
Loading...