Нинішня міліція покриває причетних до злочинів на Майдані - Лещенко

Нинішня міліція покриває тих людей, які причетні до злочинів на Майдані – це разом із скандалом довкола колишнього заступника міністра внутрішніх справ Сергія Чеботаря стало причиною для подання про відставку Арсена Авакова з посади голови МВС.

Про таке в ефірі телемарафону "Україна понад усе" на "5 каналі" заявив народний депутат від "Блоку Петра Порошенка" Сергій Лещенко.

"Відставку Авакова ініціював Антикорупційний комітет, до якого я вхожу. За підсумками того, що він декілька разів не з'являвся на цей комітет, жодним чином не пояснював свою поведінку, але це можна списати на неповагу до депутатів, це б не викликало відставку – це дрібниці. Підставою відставки стала історія з Чеботарем, яка не набула відповідної реакції з боку міністра в певний час. Так само були історії, коли він тримав на посадах людей, які мали бути звільненні за люстрацією. Але найголовніше, все ж таки, - відсутність реформування і відсутність результату розслідувань справи Майдану", - зазначив Лещенко.

"Більше того, вся нинішня міліція покриває тих людей, які були причетні до подій на Майдані. Я на власні очі бачив лист одного з посадових осіб київської міліції, який просить суд повернути на посаду одного іх учасників побиття студентів на Майдані. Тому люди причетні до всім відомим подіям покриваються нинішньою міліцією", - наголосив він.

Попередній матеріал
Активісту Євромайдану в Криму присудили 4 роки і 2 місяці в'язниці
Наступний матеріал
Площа лісових пожеж у Сибіру охопила вже 38 тисяч гектарів лісів

Харківський суд переніс розгляд апеляційної скарги медсестри, що била ногами євромайданівця

"Народний фронт" підозрює деяких членів коаліції у причетності до процесів вбивств на Майдані

На Сумщині судитимуть обласного прокурора за переслідування євромайданівців

Сурков штучно притягнений до справи про вбивства на Майдані - нардеп