5.ua

Новий сезон суто українського КІНО на "5 каналі"

У суботу, 5 вересня, о 13:10 на "5 каналі" стартує новий сезон проекту "Кіно з Яніною Соколовою".

Цього року редакція "КІНО" оновила формат проекту, додавши рубрику "Сказане", яка має на меті медіанізувати обличчя українських акторів, які за кілька хвилин за допомогою мови літературних персонажів донесуть глядачам свій меседж, скажуть вустами класиків про те, що на часі, те, що дійсно болить.

У новому сезоні глядачі "5-го" також матимуть змогу побачити ексклюзивні репортажі зі знімальних майданчиків, найпершими дізнаються цікаві новини з непередбачуваного світу кіно та завдяки рубриці "Афіша" знатимуть, на що варто витратити 2 години вільного часу.

5 канал

Окрім цього, журналісти проекту розпочали низку розслідувань щодо бездіяльності чиновників культурного апарату, аби ще раз довести, що культура надзвичайно поліфункціональна, і задля побудови міцної держави їй варто приділяти належну увагу.

Вже цієї суботи гість проекту – Народний артист України, екс-народний депутат від партії "Свобода" Богдан Бенюк – у відвертому інтерв’ю розповість про політику, професорство у Київському національному університеті театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого, пертурбації у театрі Франка та свої вкрай переконливі ролі у свіжому українському кіно.

5 канал

Яніна Соколова, автор та ведуча проекту: "КІНО в ефірі вже три з половиною роки. У прийдешньому сезоні ми вкотре продемонструємо готовність українського кіно бути затребуваним, передусім - якістю і кількістю. Якщо три роки тому ми вмовляли глядача подивитися наше, вітчизняне, то тепер ми маємо розкіш зухвало хизуватися ним".

Дивіться щосуботи о 13:10 на "5 каналі" суто українське "Кіно з Яніною Соколовою".

 

Прес-служба "5 каналу",

Контактний телефон: 351-77-20

Попередній матеріал
Клопотання про обрання запобіжного заходу суд розглядатиме в понеділок - Швайка
Наступний матеріал
Депардьє вирішив перебратися до Білорусі й жити серед селян - ЗМІ
Теги:
Loading...