УАПЦ Макарій 5.ua

Новообраний голова УАПЦ хоче об'єднання українських церков в єдину помісну церкву

  Заради об'єднання українських церков в єдину помісну новообраний глава Української автокефальної православної церкви Макарій ладен вклонитися своєму колезі з Московського патріархату.

  Владика Макарій уже має запрошення зустрітися від голови Православної церкви Московського патріархату Онуфрія. Окрім того, за його словами, уже створена спеціальна комісія від автокефальної церкви і церкви Київського патріархату, яка обговорює об'єднання. Але, зі слів Макарія, в цих питаннях поки що бракує щирості. Власне, новим чільником УАПЦ митрополита Київського обрали сьогодні на п'ятому соборі.

  "Так як по волі Божій я обраний - я буду старатись, обіцяю Вам. Все можливе буду робити, щоби прийшло реальне обєднання. Я маю вже запрошення на зустріч з Блаженнійшим Онуфрієм. Вірте Богу! Він Блаженнійший, і я вже сьогодні став Блаженнійший. Але за об'єднання церков я можу сі вклонити йому до ніг і сказати: "Владико, Ваше блаженство, поскоріше відходіть від Москви! Україна буде вся Вам оплодувати, а я буду ся кланяти!"

  Попередній матеріал
  Українська молодіжна збірна з футболу вийшла до 1/8 фіналу на світовій першості
  Наступний матеріал
  У Римі близько 20 людей травмувалися внаслідок зіткнення двох потягів метро