Павло Розенко 5.ua

Нові правила отримання житлових субсидій набудуть чинності вже з 13 липня

  Від понеділка набуде чинності постанова Уряду, якою передбачена низка змін щодо субсидій.

  Нові заяви і бланки декларацій українці отримають поштою до 1 вересня. Нововведення передбачають, що громадяни не будуть вказувати доходи у деклараціях. Достатньо буде лише зазначити вид прибутку. При визначенні розміру житлової субсидії до статків родини не будуть зараховуватись одноразова та благодійна допомоги. До того дохід сім'ї буде обраховуватись не за рік, як раніше, а лише за три місяці. Пенсіонерам - взагалі за місяць. Додаткові повноваження отримають місцеві органи влади. Саме вони визначатимуть чи призначати пільгу в спірних питаннях. Зміни урядовці передбачили і для родин учасників АТО.

  "Грошове забезпечення учасників АТО не буде враховуватися в сукупному доході родини, що розширить права цих родин на отримання субсидії. Тобто їхня субсидія буде значно більше, ніж до цього вони мали. При загибелі воїнів АТО сім'ї загиблого сьогодні від держави отримують значну суму - це 609 тисяч гривень за загиблого. І така допомога також не буде враховуватися в доходах родини", - заявив міністр соціальної політики України Павло Розенко.

  Раніше Розенко нагадав, що під час прийняття держбюджету уряд розраховував, що до кінця року до системи субсидій буде залучено 3-3,5 млн українських сімей. За словами Розенка, для цього в бюджеті було закладено 24,5 млрд грн.

  Попередній матеріал
  Харківського депутата-комуніста облили зеленкою за заклик не визнавати РФ агресором
  Наступний матеріал
  Плавчиня Марія Лівер здобула для України шосте "золото" Універсіади-2015
  Теги:
  Loading...