focus.ua

Нобелівський лауреат може допомогти Україні у розвиткові освіти

  Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк обговорив із лауреатом Нобелівської премії з хімії 2011 року Даніелем Шехтманом можливість його участі у розробці спільних освітніх ініціатив в Україні.

  Про це повідомляє Урядовий портал.

   "У центрі уваги бесіди були актуальні питання розвитку освіти та науки в Україні, а також застосування передових освітніх технологій для розвитку підприємництва та інновацій", - йдеться в повідомленні.

  Шехтман наголосив, що "освіта - це завдання номер один у кожній країні, яка прагне прогресу", відзначивши бажання сприяти українським реформам, популяризації науки серед молоді і поширенню знань про нові технологічні підходи для розвитку сучасного бізнесу. Шехтман поділився досвідом з реалізації розробленої ним освітньої програми викладання точних наук дітям дошкільного віку, яка успішно застосовується в дитячих навчальних закладах Ізраїлю.

  Також Яценюк запросив лауреата Нобелівської премії до тісної співпраці та діалогу, який надасть нових ідей та поштовху у справі організації науки та освіти й заохочення нових інтелектуальних пошуків для української молоді та передових підприємців.

  Як повідомляв 5.ua, 7 жовтня 2015 року Нобелівську премію з хімії присудили за дослідження "ремонту" ДНК. 

  Попередній матеріал
  Сьогодні російські окупанти 9 разів обстріляли українські позиції у Пісках - штаб АТО
  Наступний матеріал
  У Києві вперше вручили літературну премію "Воїн світла"

  У Стокгольмі та Осло вручили Нобелівські премії

  Найвизначнішу нагороду в галузі математики отримав американський вчений з СРСР

  Японські компанії можуть допомогти побудувати метро на Троєщину