допомога 5.ua

Німеччина і Польща відправили гуманітарний конвой для переселенців з Донбасу

  300 тонн гуманітарного вантажу передали уряди Німеччини та Польші для українців.

  Колону з 20 вантажівок сформували у Києві. Вже завтра вони прибудуть до Запоріжжя. Везуть засоби гігієни та продукти. Там пакунки розподілять між переселенцями. Першими отримають допомогу багатодітні родини та соціально незахищені верстви населення. Загалом планують допомогти майже 11 тис. постраждалих від конфлікту на Донбасі.

  "Сьогодні разом з Німеччиною відправляється наш спільний гуманітарний конвой. Це важливо, Це символічно, і, як я сказав раніше, предметна політична і конкретна підтримка для всіх внутрішньо переміщених осіб України", - заявив Конрад Павлік, заступник міністра закордонних справ Республіка Польща.

  "Ця тісна співпраця ведеться вже протягом року. Є урядові програми і в Уряді Польщі, і Німеччини, які системно працюють. Я думаю, що дуже хотілось, сьогодні займатись реформами, і займатись такими питаннями, які допомагають Україні рухатись уперед. Але та загроа, і військова загроза, і агресія, яка є на Сході Україні, на сьогодні має бути також вирішена і шляхом гуманітарної допомоги", - стверджує Геннадій Зубко, віце-прем’єр-міністр України.

  Попередній матеріал
  Не всі випадки маніпуляції в ЗМІ можна вирішити в правовому полі, потрібна саморегуляція журналістів – експерт
  Наступний матеріал
  Хроніка АТО за добу: Двоє українських бійців загинули, п'ятеро поранені
  Теги:
  Loading...