5 канал

Необхідно ввести безальтернативний арешт у корупційних провадженнях, доки йде розслідування - Ситник

Є певні проблеми із затриманням окремих високопосадовців

Про це в ефірі "5 каналу" в ході телемарафону "Україна понад усе" заявив директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник.

Коментуючи лист-звернення глави держави до прем'єр-міністра, Генерального прокурора та директора Національного антикорупційного бюро України, в якому Петро Порошенко, вказавши деякі прізвища, наголосив на неприпустимості випадків неефективних дій у запобіганні корупції і необхідності притягнення до відповідальності виявлених корупціонерів, Ситник сказав: "Я не сприймаю цей лист як втручання Президента в розслідування. Він акцентував увагу на певних справах, які пов'язані з високопосадовяцми. Це пов'язано з тим, що є певні проблеми із затриманням цих високопосадовців".

За словами директора Антикорупційного бюро, необхідно ввести безальтернативний арешт у корупційних провадженнях, доки йде розслідування, та поки що політичної волі парламенту на це немає.

"Неодноразово наголошувалося на тому, що необхідно надати можливість хоча б на 2-3 місяці, коли проводиться розслідування, дати можливість, якщо є підстави, безальтернативного тримання під вартою для того, щоб провести успішно розслідування і щоб ця справа була скерована до суду. На жаль, політична воля прийняти таке рішення в парламенті, внести зміни в Кримінальний процесуальний кодекс у цій частині, відсутня, і ми зараз про цю проблему говоримо дуже довго, але, на жаль, вона не вирішується", - зауважив Ситник.

Нагадаємо, за словами директора Національного антикорупційного бюро Артема Ситника, детективи розслідують понад 70 кримінальних проваджень.

Попередній матеріал
Екс-мера Херсону облили червоною фарбою і закидали свинячими вухами
Наступний матеріал
Порошенко затвердив національну програму співробітництва з НАТО на 2016 рік
Теги:
Loading...

Ситник: НАБУ передасть перші корупційні провадження до суду в кінці лютого

Директор НАБУ вимагає надати відомству право прослуховувати телефони

НАБУ готує підозру службовим особам "Запоріжобленерго"

Ситник: НАБУ має відібрати ще 70 детективів

Перші 30 офіцерів НАБУ склали присягу

5 канал - трансляція наживо