5 канал

Не пропустіть сьогодні увечері – фільм "5 каналу" "Косово. Чужа війна"

Сьогодні, 16 січня, о 18:10 "5 канал" презентує документальний фільм власного виробництва "Косово. Чужа війна".

Вони боронили свободу та незалежність України, отримали безцінний бойовий досвід і тепер несуть мир та спокій народу за тисячі кілометрів від України. Вони – миротворчий контингент українських вояків у Косово.

Журналіст "5 каналу" Дмитро Мороз та режисер Віктор Прокопенко пробули 10 днів з військовими, які визволяли Слов'янськ та брали в оточення захоплений Луганськ, аби дізнатися, як наші вояки виконують миротворчу місію та як живуть вдалині від рідних.

Український національний контингент у Косово – це понад чотири десятки вояків з різних підрозділів: від інженерних до десантно-штурмових, покликаних запобігати відновленню бойових дій, розміновувати території, а також захищати місцеве населення та розбудовувати інфраструктуру країни.

Дмитро Мороз, один з авторів проекту: "Ми вирішили зробити цей фільм, тому що ситуація у Косово була дуже схожою на війну в Україні. Подивившись, як наші вояки виконують миротворчу місію, як до них ставиться місцеве населення, ми хотіли зрозуміти для себе, як вийти з війни, яка відбувається на Донбасі".

Дивіться сьогодні, 16 січня, о 18:10 документальний фільм "Косово. Чужа війна" виробництва "5 каналу" – у телеефірі та на нашому сайті.

Попередній матеріал
З полону терористів "Аль-Каїди" у Буркіна-Фасо визволили близько 120 заручників
Наступний матеріал
Біля Гонолулу зіткнулись два вертольоти морської піхоти США
Теги:
Loading...