YouTube / Lika Arhangelskay

"Не міг уявити, що проситиму вас не вбивати жінку" - до Путіна звернувся народний артист РФ

Артист закликав Путіна поважати людину, яка виконувала свій обов'язок перед своєю Батьківщиною

Народний артист Росії, композитор і режисер, професор академії музики Гнєсіних, уродженець Дніпропетровська Володимир Назаров звернувся до президента РФ Володимира Путіна з проханням звільнити українську льотчицю Надію Савченко. Назаров наголосив на цьому у своєму відеозверненні на YouTube, опублікованому вчора, 8 березня.

"Волею долі, саме ви у Кремлі вручали мені Відзнаку Народного артиста. І тоді у страшному кошмарі я не міг уявити, що в 2016 році я проситиму вас не вбивати жінку! Не вбивати Надію Савченко! Не вбивати бойового офіцера, вся провина якого лише в тому, що він чесно служив своїй Батьківщині, Україні!" - заявив Назаров, звертаючись до Путіна. Артист апелював до почуття обов'язку російського президента, закликавши поважати людину, яка виконувала свій обов'язок перед своєю Батьківщиною.

"Ви любите наголошувати, що існує честь офіцера, так поважайте свого ворога!" - закликав Назаров.

Він заявив, що, якщо "не дай Бог, Надія Савченко помре", то розгориться "така пожежа, що мало не здасться".

"Пожежа на десятиріччя, і будуть гинути українські та російські хлопці. Я розумію, вам їх не шкода. Але їх шкода мені та мільйонам батьків та матерів. Шкода своїх синів, своїх внуків, які будуть гинути заради ваших амбіцій. Чи не надто велика ціна, Володимире Володимировичу? Навіть для президента", - запитав Назаров у Путіна.

Як повідомляв 5.ua, сьогодні раніше, 9 березня 2016 року, в Донецьку Ростовської області РФ близько 20 хвилин тривало судове засідання, на якому Надія Савченко заявила про продовження сухого голодування. Після цього суд оголосив, що винесе вирок у справі 21 березня об 11:00.
Попередній матеріал
Понад 500 активістів вимагають звільнення Савченко під посольством РФ у Києві
Наступний матеріал
Астрофізики виявили найбільший об'єкт у Всесвіті
Теги:
Loading...

Надія Савченко заспівала у суді гімн України

Суд оголосив дату вироку Надії Савченко

Суд заборонив відвідувати Савченко

Полозов опублікував фото Савченко у суді

Справа Савченко підпадає під шостий пункт Мінського протоколу – Новіков

5 канал - трансляція наживо