Про це в ефірі "5 каналу" заявив в.о. керуючого справами виконкому Дніпропетровської міської ради Вадим Шебанов.
"Ця назва популярна у більш ніж 60% містян. І спочатку воно викликало непорозуміння – чому? Є ж нагода позбавитися комуністичних назв. Але потім ми вирішили, ті, хто за перейменування, що треба більше доносити до людей, хто такий був Петровський і чому цю назву треба змінювати", - сказав він.
Крім того, Шебанов розповів, що оскільки Верховна Рада ліквідувала закон про місцевий референдум, це ускладнює роботу з опитування громадян щодо нової назви міста. Тому, за його словами, місцева влада розробила кілька шляхів збору інформації.
"Перше, це в серпні, коли будуть проводитися громадські обговорення з нових назв вулиць, паралельно будемо збирати інформацію, яку назву міста бачать містяни. Друге, я у різних засобах інформації розповсюджую пропозиції щодо письмового надсилання на ім'я в.о. міського голови – кожен громадянин може письмово висловити свою думку. І третє, у вересні чекаємо закон про місцевий референдум. Як усе це буде, тоді ми можемо об’єднати голосування виборів до місцевої ради із місцевим референдумом, а отже – у всіх містян спитати, яка в них думка", - додав він.
Нагадаємо, сьогодні, 20 липня, історик з Українського інституту національної пам'яті Богдан Короленко заявив: якщо органи місцевого самоврядування протягом шестимісячного терміну не змінять радянської назви відповідно до закону про декомунізацію, то зробити це матиме право Верховна Рада України.