mil.gov.ua

Науковці презентували навчальну автоматизовану систему управління військами "Славутич"

Науковці Національного університету оборони України презентували навчальну автоматизовану систему управління військами "Славутич".

Про це повідомляє прес-служба Міноборони.

Досвід розвинутих країн засвідчує, що застосування повнофункціональної автоматизованої системи управління військами (АСУВ) органами військового управління може підвищити ефективність управління військами на 50%, а за окремим складовими управління - у рази.

У Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського відбулася робоча нарада під головуванням начальника Генерального штабу Віктора Муженка з метою вироблення рішення про створення автоматизованої системи управління військами в ЗСУ на основі навчальної АСУВ "Славутич", яка розроблена в університеті.

Зазначається, що окремі її елементи були випробувані в зоні проведення Антитерористичної операції на сході держави. Наразі робота над удосконаленням системи "Славутич" триває.

Нагадаємо, новітню оперативно-портативну гвинтівку "Гопак", розроблену фахівцями ПАТ "Завод "Маяк", презентували в рамках XII Міжнародної спеціалізованої виставки "Зброя та безпека 2015".

mil.gov.ua
Попередній матеріал
Україна скоротила споживання газу на 19%, зекономлено мільярди – Яценюк
Наступний матеріал
Рада ратифікувала угоду з ОАЕ щодо охорони секретної інформації
Теги:
Loading...