nmpu.org.ua

Нацрада заборонила ще три російські телеканали

  Моніторинг виявив, що ці канали порушували законодавство України.

  У четвер, 23 липня, Національна рада з питань телебачення та радіомовлення заборонила телеканали "Русский иллюзион", "Дом кино" та "Оружие", повідомляє прес-служба Нацради.

  "Регуляторний орган на засіданні 23 липня вилучив із Переліку іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавства України, російські телеканали "Русский иллюзион", "Дом кино" та "Оружие" через виявлені під час моніторингу порушення вітчизняного законодавства", - йдеться в повідомленні. 

  Зокрема моніторинг Національної ради зафіксував, що на згаданих каналах транслювали фільми й програми, заборонені Державним агентством України з питань кіно. Приміром, в ефірі "Оружие" виходили передачі, які популяризують збройні сили РФ.

  Зазначимо, перелік дозволених до ретрансляції каналів ухвалений відповідно до норм Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо особливостей трансляції (ретрансляції) реклами, яка міститься у програмах та передачах іноземних телерадіоорганізацій)", який набуде чинності 5 серпня цього року.

  Як повідомляв 5.ua, Нацрада оштрафувала телеканал "112 Україна" на 130 тис. грн.

  Попередній матеріал
  ГПУ почала розслідування щодо заволодіння Богатирьовою бюджетними коштами
  Наступний матеріал
  Український бурштин на чорному ринку коштує від $100 тис. за тонну – Слободян
  Теги:
  Loading...