hubs.ua

Нацрада оштрафувала телеканал "112 Україна"

  Національна рада вперше застосувала штрафну санкцію за порушення медіа-законодавства.

  У четвер, 23 липня, Національна рада з питань телебачення та радіомовлення оштрафував юридичні особи, об'єднані під брендом телеканал "112", на загальну суму понад 130 тис. грн за порушення ліцензійних умов.

  Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

  Нацрада прийняла рішення оштрафувати кожну з п'яти компаній, об'єднаних під брендом телеканалу "112", на суму в розмірі 5% від вартості кожної з ліцензій, що загалом становить понад 130 тис. грн.

  Крім того, регулятор доручив телеканалу протягом двох тижнів привести свій ефір у відповідність до чинної ліцензії. "Або здавайте ліцензію, або поверніться до умов чинної ліцензії", - порадив очільник Нацради Юрій Артеменко телеканалу.

  Зазначимо, раніше Нацрада оголошувала телеканалу три попередження, однак, як зазначив Артеменко, юридичні особи телеканалу так і не усунули порушення ліцензійних умов. Зокрема, їх ефір не відповідає параметрам концепцій, зафіксованих у ліцензіях. За словами Артеменка , раніше юридичні особи отримали цифрові ліцензії на регіональне мовлення, однак по суті телеканал має загальнонаціональний ефір, що суперечить умовам ліцензії. 

  Попередній матеріал
  Омбудсмен РФ вимагає повідомити, де перебуває Савченко
  Наступний матеріал
  Важливо, щоб не зневірилися ті кримчани, які продовжують вважати півострів українським - Муждабаєв
  Теги:
  Loading...