ngu.gov.ua

Національна гвардія створить спеціальну школу для сержантів

  Школа матиме чотири етапи підготовки – від молодшого до головного сержанта

  Головне управління Національної гвардії України запроваджує зміни в організаційно-штатній структурі, згідно з якими вводяться нові вимоги до сержантського складу НГУ і створюється спеціальна школа для сержантів. Ці зміни відбуваються в рамках приведення українського війська до стандартів НАТО, повідомляє "Радіо Свобода".

  "У структурі Національної гвардії значно збільшиться роль сержанта не тільки у повсякденному житті, але й під час виконання підрозділом службово-бойових завдань. Тобто ми розуміємо, що сержант повинен стати лідером у військових колективах. Наступним етапом стане фахова підготовка даної категорії осіб. Відтак визначено принципово нові вимоги до кандидатів у сержанти, збільшено час на підготовку бойових командирів, якісно збільшена навчальна база. На черзі переформатування навчального центру у школу сержантів з чотирьохетапним рівнем підготовки – від молодшого сержанта до головного сержанта", – анонсував керівник відділу управління бойової та спеціальної підготовки НГУ, полковник Сергій Капелюшний.

  Крім того, буде запроваджена нова система оцінки бойового стану підрозділів. "Тобто кожна військова частина після відпрацювання плану бойової підготовки буде оцінюватись за результатом конкретного навчального завдання, максимально наближеного до реальних бойових умов", – додав Капелюшний.

  Нагадаємо, 26 лютого Президент схвалив створення в Україні представництва НАТО. Представництво складатиметься з офісу зв’язку НАТО та центру інформації й документації НАТО.

  Попередній матеріал
  "Центренерго" перейшло під керівництво Фонду держмайна
  Наступний матеріал
  Єврокомісар завтра виступить у Києві
  Теги:
  Loading...