5.ua

Народні депутати змінили правила відбування покарання

  Верховна Рада затвердила законопроект, відповідно до якого встановлюється зарахування засудженим одного дня в СІЗО за два дні позбавлення волі.

  Сьогодні, 26 листопада, парламент ухвалив проект Закону "Про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо удосконалення порядку зарахування судом строку попереднього ув'язнення у строк покарання)". Про це повідомляє УНІАН.

  За відповідне рішення проголосували 255 народних депутатів. Зазначається, що одним із авторів закону є депутат від "Батьківщини" Надія Савченко.

  Ним пропонується встановити, що зарахування судом строку попереднього ув’язнення у разі засудження до позбавлення волі в межах того ж кримінального провадження, у межах якого до особи було застосовано попереднє ув'язнення, провадиться з розрахунку один день попереднього ув’язнення за два дні позбавлення волі.

  Також Верховна Рада сьогодні проголосувала за закон про державну реєстрацію юридичних і фізичних осіб. Крім того, народні обранці внесли зміни до Бюджету щодо фінансового забезпечення адміністративних послуг органами місцевого самоврядування.

  Попередній матеріал
  У Криму подорожчав бензин
  Наступний матеріал
  Замінування ВР не підтвердилося
  Теги:
  Loading...