тренування патрульно-постової служби
5.ua

Нардеп: законопроект про Національну поліцію - лише перший крок у реформі МВС

Поданий урядом на розгляд до Верховної Ради України законопроект про Національну поліцію є лише першим кроком у реформуванні МВС.

Про це в ході безстрокового телемарафону "Україна понад усе" на "5 каналі" сказав народний депутат від фракції "Самопоміч" Олена Сотник.

"Насправді цей законопроект - це лише перший крок. Це не буде такий комплексний законопроект про повне реформування системи поліції, оскілька в ньому, наприклад, не зачіпається податкова міліція, яка теж мала б бути реформована. Не зачіпається міліція прикордонна. У ньому також немає положення про місцеву міліцію", - зазначила вона.

За словами Сотник, законопроект про Національну поліцію стосується лише підрозділів, які будуть слідкувати за дотриманням правопорядку і розслідувати кримінальні злочини.

"Фактично, згідно того законопроекту, що подав уряд, ми отримаємо патрульну поліцію… Це буде поліція, яка замінить ДАІ і буде працювати на вулицях з правопорядком і з порушенням дорожнього руху. Також ми отримаємо кримінальну поліцію і так звану спеціальну поліцію, тобто спецпідрозділ", - пояснила народний депутат.

Попередній матеріал
Тільки 34,2% жителів Криму ходили на псевдореферендум - Джемілєв
Наступний матеріал
"Укрпошта" презентувала серію поштових марок, присвячених кримським татарам

В Раді зареєстровано законопроект про Національну поліцію

Закон про національну поліцію має буде ухвалений найближчими днями – Яценюк

Для створення в Україні поліцейської патрульної служби знадобилося менше півроку - АП

Нова патрульна служба отримає більше 340 автомобілів Toyota Prius