5.ua

Нардеп: Радянська освіта була доброю для країни, яка виховувала слухняних громадян, зараз – інші діти

На думку голови комітету ВР з питань науки та освіти Лілії Гриневич, радянська освіта відповідала вимогам того часу і потребам тієї держави.

Про це вона сказала в п’ятницю, 2 жовтня, в ефірі "5 каналу".

"Радянська освіта була доброю для того часу і для тієї країни, яка виховувала слухняних громадян. І тоді не було такого доступу до інформаційних технологій і потоку інформації, який є сьогодні. І тоді вивчалася частина якихось знань, формувалися конкретні вміння і все. Зараз зовсім інший час і зовсім інші діти. Вони потребують іншого підходу до викладання. Тому ми повинні мінятися разом із цими дітьми і з потребами нашого суспільства", - вважає Гриневич.

З її слів, українській системі освіти слід прагнути до того освітнього формату, що працює в Європейському Союзі: "Сьогодні знання примножуються дуже швидко, їх можна отримати за допомогою комп’ютера. Питання полягає в тому – навчити дитину думати, критично мислити, мати систему цінностей, щоб відрізнити добро від зла. І головне – формувати ті компетентності, які мають сьогодні однолітки наших дітей в Європейському Союзі". 

Крім того, Гриневич розповіла, що МОН наразі допрацьовує фінальну версію законопроекту про освіту. Очікується, що його представлять у парламенті вже в цьому місяці. 

Попередній матеріал
На Дніпропетровщині затримали вантажівку, яка везла контрафактну горілку на Донбас
Наступний матеріал
Журналіст: Росіяни у Сирії розбомбили табір біженців, щонайменше 6 загиблих
Теги:
Loading...