Фото МВС

Найчастіше скарги про корупцію стосуються сфери освіти - Transparency International

  Майже третина (30%) звернень про корупцію стосуються освіти.

  Про це повідомили УНІАН в українському представництві міжнародної антикорупційної організації Transparency International Україна.

  У повідомленні зазначається, що ТІ Україна вже місяць проводить кампанії щодо захисту викривачів корупції "Вони б не мовчали" і за цей час отримано "більше 50 звернень".

  "Перші результати кампанії свідчать: 30% повідомлень про корупцію стосуються сфери освіти. Також найчастіше повідомляли про корупцію при вирішенні земельних питань – 10%, у судових та правоохоронних органах – 10%, про адміністративну корупцію у сфері бізнесу та охорони здоров’я – 10%. Крім цього, 5% викривачів надали інсайдерську інформацію про корупційні зловживання у міністерствах, ще 5% - про злочини на державних та приватних підприємствах"- зазначають у ТІ Україна.

  При цьому повідомлення про різноманітні злочини, які не вважаються корупційними за визначенням, склали ще 30%.

  Transparency International Україна закликає не мовчати про корупцію та повідомляти про неї за допомогою ресурсу www.anticorruption.in.ua.

  Нагадаємо, 5 серпня Президент підписав закон, який посилює ефективність Національного антикорупційного бюро України. Законом НАБ включається до числа державних органів боротьби з організованою злочинністю, а також до кола суб'єктів забезпечення національної безпеки.

  Попередній матеріал
  На кордоні з Україною Росія проводить навчання з бомбометання по "інженерних укріпленнях і живій силі противника"
  Наступний матеріал
  У Вірменії почався суд над росіянином Пермяковим, який вирізав сім'ю у Ґюмрі
  Теги:
  Loading...