5.ua

Найближчим часом усі учні отримають безплатні підручники – Квіт

  Усі учні найближчим часом будуть забезпечені безкоштовними підручниками.

  У цьому сьогодні, 4 вересня, під час пленарного засідання Верховної Ради України запевнив міністр освіти і науки України Сергій Квіт.

  За його словами, усі кошти на безплатні підручники знайдені. Зокрема, половину з необхідних для друку книг коштів складають гроші, які були призначені із попереднього кошторису на Верховну Раду - 130 млн і 87,5 млн, які були виділені урядом з бюджету. "Друга половина коштів, і це підтвердили всі голови обласних державних адміністрацій, коли вони брали участь у спеціальному засіданні уряду, будуть виділені обласними бюджетами", - повідомив Квіт.

  Міністр освіти наголосив, що підручниками забезпечать усіх школярів, але із певним запізненням. "Я також хочу додати, що видавці, які перемогли в конкурсах, незважаючи на те, що ще коштів раніше не було, вони працювали і працюють над підручниками, вони друкуються, і найближчим часом нові підручники будуть у школах. Звичайно, запізнення є, тому що кошти були знайдені тільки в серпні місяці, але безплатні підручники для всіх українських сімей будуть", - сказав він. 

  Нагадаємо, нещодавно Кабмін підтримав постанову, що започатковує фінансову автономію українських вишів.

  Попередній матеріал
  Понад 160 військових отримали статус учасника бойових дій за минулий тиждень - Міноборони
  Наступний матеріал
  США відстежують інформацію про російських військових у Сирії
  Теги:
  Loading...