5 канал

Найближчим часом Україна матиме ракетні комплекси вітчизняного виробництва - генерал ЗСУ

На сьогодні Україна має одну ракетну бригаду.

Про це в ефірі "5 каналу" в ході телемарафону "Україна понад усе" заявив заступник командувача сухопутних військ ЗСУ, генерал-майор В'ячеслав Горбильов.

"Ракетна бригада в нас одна. На сьогодні її стан хороший, вона готова до виконання поставлених завдань. Перебуває в районах, визначених старшими керівниками", - сказав він.

Відповідаючи на запитання, чи достатньо ракетних військ в Україні, генерал сказав: "Завжди хочеться, щоб було більше. Ми над цим працюємо. Це не критерій того, що на сьогодні є. Тобто буде вдосконалюватися й убік збільшення. Дайте часу трохи".

Він також додав, що зараз активно розробляються ракетні комплекси українського виробництва. "На сьогодні ведуться тільки розробки у цьому напрямку (ракетні комплекси - 5.ua). Є хороші напрацювання. Ми очікуємо, що найближчим часом будемо мати свої сучасні ракетні комплекси, які замінять "Точку-У", - зауважив Горбильов.

Нагадаємо, як заявив в ефірі "5 каналу" генеральний директор Державного концерну "Укроборонпром" Роман Романов, оборонне виробництво України зростає на 200-300% щороку.

Попередній матеріал
Новий вибух у Сватовому – поранений сапер
Наступний матеріал
Чільники МЗС країн "нормандської четвірки" зустрінуться 6 листопада
Теги:
Loading...