Суддівський молоток
Суддівський молоток flickr.com/joegratz

На Житомирщині прокуратура вимагає повернути державі 133 га лісового фонду

  У Житомирській області прокуратура оскаржує незаконне зменшення земельних ділянок вартістю майже 18 млн грн.

  Про це передає УНІАН з посиланням на повідомлення прес-служби прокуратури Житомирської області. У ньому йдеться про те, що на цьому тижні прокуратурою області заявлено до суду кілька позовів про визнання протиправними та скасування двох рішень органів місцевого самоврядування, якими було незаконно зменшено землі лісового фонду області вартістю майже 18 млн грн.

  У травні 2015 року кілька посадовців незаконно прийняли рішення про зменшення площ земельних ділянок лісового фонду спеціалізованих комунальних лісогосподарських підприємств області на 133 га. У подальшому ці земельні ділянки вилучили у комунальних підприємств для передачі приватним товариствам під розробку родовищ корисних копалин. Наразі позови, в яких прокуратура вимагає скасувати протиправні рішення, перебувають на розгляді у Житомирському окружному адміністративному суді.

  Нагадаємо, 4 серпня київський суд заарештував 11 га незаконно відчуженої землі на території Софіївської Борщагівки. Посадові особи Головного управління Держземагенства у Київській області упродовж 2014 року, всупереч положень чинного законодавства України, надали позитивні висновки щодо можливості відведення земельних ділянок.

  Попередній матеріал
  Ціна нафти WTI впала до шестирічного мінімуму
  Наступний матеріал
  У Єгипті від аномальної спеки загинули 76 людей
  Теги:
  Loading...