полігон_Житомир 5.ua

На Житомирщині проходять військові навчання за стандартами НАТО

На полігоні поблизу Житомира британські інструктори проводять вишкіл українських військових за стандартами НАТО

Навички відпрацьовують військовослужбовці високомобільних десантних військ. Британці інструктуватимуть українських десантників впродовж трьох тижнів. Армійці вчитимуться проводити військові операції на різних місцевостях, як у польових умовах, так і у населених пунктах.

Крім того, проводитимуть вишкіл з вогневої підготовки, проведенню контратак та тактичної медицини. Після завершення навчань військовослужбовці ВДВ повернуться у свої частини, де ділитимуться досвідом зі своїми товаришами по службі.

"Ми в Україні для того, щоб допомогти підготувати військовослужбовців українських Збройних Сил. Ми вчимо їх тактиці проведення військових операцій в умовах міста та патрулювання територій", - зазначив представник Британської групи військових інструкторів Карл Тейлор.

"Їхня інформація, яку вони дають, навички перевірені в боях. Безсумнівно воно допоможе і нам. Чим більше знань ми зможемо взяти у них, тим більше знань у подальшому ми зможемо передати тим хлопцям, котрі ці курси з певних причин пройти не зможуть", - сказав військовослужбовець ЗСУ Владислав Глембоцький.

Як повідомляв 5.ua, британський прем'єр Девід Кемерон назвав агресію РФ проти України однією з причин, щоб залишатися Британії у Євросоюзі.

Попередній матеріал
В "Укрспирті" виявлено зловживань на понад 1,4 млрд грн
Наступний матеріал
У Львові співробітника банку затримали за вимагання "відкату" у 300 тис. грн
Loading...

Лондон удвічі збільшить допомогу у навчанні українських військовослужбовців

Військовослужбовці ЗСУ у 2016 році візьмуть участь у 10 багатонаціональних навчаннях

Польові навчання курсантів НГУ на Харківщині