facebook / Міноборони України

На Житомирщині понад 1,7 тисяч учасників АТО отримали земельні ділянки

  У Житомирській області станом на 13 серпня 1 тис. 715 учасників АТО отримали документи про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу їх у власність загальною площею понад 943 га.

  Про це УНІАН повідомили у Головному управлінні Держгеокадастру у Житомирській області. Згідно з повідомленням, на 13 серпня із загальної кількості заяв, що надійшли від учасників АТО, 1 тис. 870 заяв опрацьовано, з них прийняті відповідні рішення про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою по 1 тис. 715 заявам, надано відмову у наданні дозволу - по 155 заявам.

  Загальна площа земельних ділянок, по яким прийнято рішення про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою, становить 942,7705 га. Станом на 3 серпня у Житомирській області 1 тис. 696 учасників АТО отримали накази про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу їх у власність загальною площею понад 890 га.

  Нагадаємо, у червні Київрада переоформила 11 га землі у власність 92 сімей, чоловіки з яких загинули у зоні АТО. Хто отримає землю, вирішувала київська міська спілка ветеранів АТО.

  Попередній матеріал
  На Миколаївщині незаконно приватизовані об’єкти нерухомості ГЕС повернули державі
  Наступний матеріал
  Рішення про те, чи проводити вибори в прифронтових містах, прийматиметься восени - Зубко
  Теги:
  Loading...