lb.ua

На Житомирщині активісти врятували 70 лебедів, які примерзли до криги на озері

  Для визволення птахів з крижаної пастки небайдужі українці використали всюдихід.

  Лебедів, примерзлих до льоду на ставку в с. Почуйки Попільнянського району Житомирської області, звільнили активісти на всюдиході. Про це повідомляє LB.ua з посиланням на повідомлення місцевої мешканки Тетяни Варламової.

  "Приїхала машина з Києва, всюдихід, з дуже великими колесами – ці хлопці сказали, що в Україні такої техніки більше немає, в тому числі в МНС. Машина розрубала лід, лебеді звільнилися і полетіли. Тепер якщо вони повернуться, їм добре буде – лід проломлений, зможуть плавати на воді ", - сказала вона.

  За словами жінки, на місце події також приїжджали рятувальники з ДСНС України, але у них техніки не було – тільки надувний човен, тому вони не змогли пробратися до центру водойми, де знаходилися птахи.

  Раніше Тетяна Варламова повідомила виданню, що на ставку замерзали близько 70 лебедів – вони близько 4 діб стояли без води та їжі, примерзнувши лапами до криги: "Близько 60-70 птахів – і дорослі, і маленькі". Жінка живе поруч зі ставком, бачить його у вікно, і недавно помітила, що лебеді не міняють свого становища день у день. Її односелець вранці сфотографував лебедів і допоміг поширити інформацію про них у ЗМІ. Вона хотіла сама прорубати лід, щоб звільнити птахів – але крига виявилась неміцна, і вона могла провалитися.

  Нагадаємо, днями українські прикордонники врятували більше 20 коней, яких везли на забій до Росії.

  Попередній матеріал
  МЗС: Голодування – єдиний засіб протидії свавіллю так званого "російського правосуддя"
  Наступний матеріал
  В Україні створюється одне з найкращих антикорупційних законодавств у Європі - Парубій
  Теги:
  Loading...