5.ua

На жодну з програм Мінінформполітики не витрачаються бюджетні кошти – Стець

  На жодну з програм, які зараз реалізує Міністерство інформаційної політики, не витрачається коштів з бюджету.

  Про це сьогодні, 9 червня, під час прес-конференції заявив міністр інформаційної політики Юрій Стець. Так, очільник міністерства разом із іншими представниками сьогодні в Будинку уряду представив "Звіт діяльності МІП за травень 2015 року". Він, зокрема, зазначив, що у міністерстві працює близько 20 людей. 

  Серед іншого, Стець зауважив, що в документі чітко прописана межа впливу міністерства як контролера з захисту інформації і роботи журналістів, як тих, хто покликаний реалізувати поняття свободи слова. Крім того, у відомстві розповіли, що наразі робота Міністерства сконцентрована на двох пріоритетних напрямках: сталий розвиток інформаційного простору і захист інформаційного простору.

  "Ми виходили з позиції, що лише здоровий організм може протидіяти загрозам, що є реальними, або ті, які можуть бути потенційними", - наголосив співголова експертної ради при МІП Сергій Даниленко. Також він зазначив, що відомство працює над підготовкою документів, які передадуть зарубіжним партнерам для експертної оцінки роботи МІП.

  Попередній матеріал
  Бойовики обстрілюють українські позиції поблизу донецького аеропорту
  Наступний матеріал
  "Газпром" оголосив нову ціну на газ для України
  Теги:
  Loading...