iloveukraine.com.ua

На Запоріжжі посилили охорону Бердянського порту

  Співробітники Державної служби охорони посилили охорону Бердянського морського порту в Запорізькій області. Співробітники ДСО будуть нести службу цілодобово.

  Про це йдеться на сайті Міністерства інфраструктури України.

  "Для забезпечення ефективної охорони територію порту розділили на десять стаціонарних постів. Крім того, створена мобільна група, яка об'їжджає порт на службовому автомобілі",- про це повідомив начальник Бердянського міжрайонного відділу Управління ДСО майор міліції Олег Уфімцев.

  Договір про охорону порту між Управлінням ДСО Запорізької області та адміністрацією Бердянського морського порту підписано на виконання плану спільних заходів МВС і Мінінфраструктури України щодо посилення охорони і оборони стратегічних об'єктів транспортної інфраструктури.

  Начальник адміністрації Бердянського морського порту В'ячеслав Резніков у свою чергу наголосив: "Зважаючи на можливість терактів і загроз від зовнішніх агресорів як таких, охорона порту посилена співробітниками ДСО. На них покладено функції контролю за ввезеними вантажами, запобігання провозу на територію заборонених предметів (наприклад, зброї) і, в цілому, охорони порту".

  Нагадаємо, один з лідерів сепаратистів на Запоріжжі, "народний" мер міста Бердянська Запорізької області Віктор Калаянов засуджений Бердянським міським судом до 13 років позбавлення волі за державну зраду і створення терористичної групи.

  Попередній матеріал
  Індієць спробував одружитися на змії
  Наступний матеріал
  Мірча Луческу продовжив контракт з "Шахтарем"

  "Народний мер" Бердянська отримав 13 років в'язниці за державну зраду

  Чернівецькі волонтери відправили для переселенців у Бердянськ 20 т гумдопомоги

  У Бердянську та Запоріжжі повалили памятники Леніну

  У Бердянську в багатоповерхівці сталася пожежа, одна людина загинула