zp.mns.gov.ua

На Запоріжжі 7-річний школяр став героєм-рятувальником року

  Школяр з міста Мелітополь Запорізької області став лауреатом Всеукраїнської акції "Герой – рятувальник року".

  Про це повідомляє прес-служба ГУ ДСНС України в Запорізькій області.

  Навесні цього року 7-річний хлопець, учень другого класу Сергій Лазько врятував свою п’ятирічну подружку Міріам, яка впала у розкритий водопровідний колодязь. Дівчинка перехилилась через нього, щоб дістати пластикову пляшку, яка плавала у воді. Не утримавши рівноваги, Міріам впала у холодну брудну воду. Одяг дівчини миттєво намокнув і його вага потягнула дівчину на двометрову глибину.

  Сергій, не розгубившись, схопив дівча за руку та хотів її витягнути, але у хлопця не вистачило сил, тому він ліг на землю та підтягнув її до краю колодязя. І понад 15 хвилин тримав Міріам за руку та кликав на допомогу. Почувши крики дітей, на подвір’я вибіг дідусь хлопчика, який і витягнув дівчину.

  З деякою сором’язливістю, але великою гордістю за сина розповідала мама маленького героя Марина. "У нас багатодітна сім`я, троє дітей. З самого малечку я навчаю їх бути завжди відповідальними, не проходити повз людину, яка потребує допомоги. Ми не раз розмовляли про те, що потрібно робити у випадках небезпечних ситуацій, як потрібно кликати на допомогу".

  "Я тримав Міріам за руку, розмовляв з нею, щоб відволікти. А вона була вже вся голуба. Я кричав, кликав на допомогу, ще відволікав подружку, щоб вона не плакала, а потім прибіг дідусь. Я хотів тільки одного – врятувати Міріам", – поділився маленький рятівник.

  Насамкінець Сергій сказав, що коли виросте, то неодмінно стане рятувальником.

  Як повідомляв 5.ua, семирічний хлопчик з Канади зібрав понад $50 тисяч на операцію для свого друга.

  Попередній матеріал
  Порошенко доручив вилучити прізвища журналістів BBC зі списку санкцій
  Наступний матеріал
  Чільник "Укравтодору" написав заяву на звільнення
  Теги:
  Loading...