блокада на КПП "Ужгород - Вишнє Нємецьке" 5 канал

На Закарпатті триває блокада на КПП "Ужгород - Вишнє Німецьке"

Сотня власників авто з іноземними номерами заблокували кордон біля митного посту "Ужгород - Вишнє Німецьке" на Закарпатті

Блокада на КПП триває відучора. Водії вимагають послаблення умов технічного виїзду за кордон авто з іноземною реєстрацією на 5-й день перебування в Україні.

Скандал виник після того, як представники закарпатської митниці повідомили, що не братимуть до уваги різні довідки для відтермінування перетину кордону обов'язкового для всіх автомобілів, що не зареєстровані в Україні.

Раніше водіям дозволялося дещо відкласти перетин за наявності довідки з СТО про несправність автівки. Згідно з новими правилами, які діють від минулого тижня, кожен автовласник повинен подавати письмову заяву до митниці ще до того, як закінчився дозволений термін перебування.

За неофіційними даними, лише на Закарпаття протягом останніх п'яти років ввезли до 30 тис. іномарок без процедури розмитнення. Активісти назвали свою акцію безстроковою, доки нові правила не скасують.

"Якщо б нам поклали якийсь фіксований, так скажімо, тариф для машин до трьох літрів об'єму в рамках 300-400 євро, тут всі зробили це. І не мучили би митницю, і не мучили би себе, і гроші б пішли в бюджет. Ну, я просто не розумію, чого не йдуть назустріч наші владні чини", - говорить учасник блокування Василь Дзак.

Попередній матеріал
Надія Савченко припинила сухе голодування - адвокат
Наступний матеріал
Суд повторно заарештував кошти на пенсійному рахунку Азарова - ГПУ
Теги:
Loading...

На Закарпатті автомобілісти заблокували держкордон

Генпрокуратура розслідує незаконне розмитнення на Ягодинський митниці 700 автомобілів

Угорські митники ловитимуть контрабандистів на кордоні з Україною за допомогою судна-амфібії